Waluty

Pico Zestaw sond / igieł premium

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 223,86 zł 223.86
Cena netto: 182,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Kod produktu: TA008

Opis

TA008 jest sondą do akupunktury typu back-pin

Po pierwsze są to sondy o najmniejszej średnicy, jaką znamy, niezbędne do badania małych, delikatnych złączy. Końcówki są również bardzo ostre, więc z łatwością wsuną się pod uszczelkę złączy elektrycznych. Produkt ten rozwiązuje większość problemów związanych z tradycyjnymi metodami podpięcia się bezpośrednio w złącze kostki elektrycznej.

TA008 to sonda przekłuwająca

Po drugie, TA008 jest sondą przebijającą. Jego mała średnica i wyjątkowo ostre zakończenie sprawia, że idealnie nadaje się do przebijania izolacji na przewodach o małej średnicy, gdzie tradycyjne narzędzia do przebijania mogą spowodować uszkodzenie wiązki.

TA008 można naprawić 

I na koniec najlepsza część. Czy nie jest irytujące, kiedy używasz sondy igłowej, która zgina się lub pęka? Zanim pojawiło się TA008, oznaczało to, że trzeba było kupić zupełnie nową sondę. Z TA008 niema tego problemu. Jeśli igła zostanie uszkodzona lub w jakikolwiek sposób stanie się bezużyteczna, po prostu weź swój kieszonkowy śrubokręt, wyjmij śrubę ustalającą, wyciągnij starą igłę i zainstaluj nową! Nie ma potrzeby wymiany całej sondy.

Zobacz w jaki sposób za pomocą sond TA008 i oscyloskopu Pico możesz przetestować uszkodzoną wiązkę czujnika wałka rozrządu:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.